Kontakt

Kontakt

Napisz do nas

  Tak
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu przez LTTM Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-758) przy ul. Mangalia 2A, jako administratora danych osobowych, w celu przesyłania mi informacji marketingowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez administratora, za pomocą środków komunikacji elektronicznej... czytaj dalej Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes administratora jakim jest możliwość nawiązywana kontaktów biznesowych i będą przechowywane przez okres do 5 lat po zakończeniu korespondencji. Podanie danyc jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu. Dane mogą być udostępniane podmiotom, zapewniającym prawidłowe działanie serwisów internetowych. Przysługuje Pani/u prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO na sposób przetwarzania danych przez Administratora. W celu skorzystania z praw przysługujących na mocy przepisów RODO proszę skontaktować się z administratorem z wykorzystaniem podanych danych kontaktowych lub inspektorem ochrony danych pod adresem e-mail: [email protected]
  Czekamy na Ciebie
  Kontakt dla twórców
  Zadzwoń lub napisz do nas!
  +48 736 769 830
  [email protected]
  Kontakt dla marek
  Magdalena Talma
  +48 794 786 876
  [email protected]
  Kontakt dla mediów
  Hanna Gnatowska
  +48 530 244 472
  [email protected]
  LTTM Sp. z o.o.
  Mangalia 2A bud. F2
  02-758 Warszawa
  Polska
  +48 22 299 21 20
  [email protected]
  Sofia, Ivan Denkoglu Str., 1
  Bulgarnia
  +359 898 639 036
  [email protected]
  Bucharest, Romania
  +359 898 639 036
  [email protected]
  Pobierz bezpłatny e-book

  Pobierz bezpłatny e-book, w którym zawarliśmy nasze know-how i doświadczenie z produkcji kilkunastu kanałów dla topowych marek – w tym numeru 1 – “Studio Tymbark”.

  W środku: kompletny poradnik, praktyczne wskazówki, wypowiedzi ekspertów (strategów, producentów i marketerów), najnowsze trendy oraz case studies.

  Wprowadź swój adres e-mail, aby otrzymać e-book.

  BRANDS AS CREATORS

  Jak powstają najlepsze kanały marek na YouTube

  Pobierz bezpłatny e-book i dowiedz się, jak gromadzić widownię wokół swojej marki i tworzyć komunikację marketingową oglądaną z wyboru.

  Pobierz
  Pobierz e-book