Twórz oryginalną treść…

Opieka managera

Stały kontakt z opiekunem pozwoli Ci na lepsze zarządzanie swoją karierą.

Muzyka dla treści

Dajemy dostęp do bazy utworów muzycznych, w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Wsparcie techniczne

Oferujemy techniczną pomoc specjalistów. Przygotowujemy czołówki i pomagamy zbudować format na kreatywności naszych twórców.

Profesjonalne szkolenia

Chciałbyś zdobyć dodatkową wiedzę w zakresie montażowo-operatorskim? A może potrzebujesz wskazówek przy realizacji dźwięku? Dla nas YouTube nie ma tajemnic. Zorganizujemy dla Ciebie dedykowane szkolenie z najlepszymi ekspertami z Polski i zagranicy.

Studio produkcyjne

Udostępniamy twórcom, którzy są z nami związani, profesjonalne studio nagraniowe i oferujemy techniczną pomoc specjalistów.

Opieka prawna

Nasi pracownicy, zespół techniczny i relacje biznesowe pozwalają nam efektywnie zarządzać Twoimi prawami autorskimi, co umożliwi Ci efektywną monetyzację Twojego contentu na YouTube.

Optymalizacja treści

W naszym zespole jest wielu certyfikowanych przez YouTube ekspertów ds. rozwoju widowni video online. Pomożemy Ci lepiej optymalizować treści i skalować Twoją publiczność.

Dołącz do nas

  Tak
  Pobierz bezpłatny e-book

  Pobierz bezpłatny e-book, w którym zawarliśmy nasze know-how i doświadczenie z produkcji kilkunastu kanałów dla topowych marek – w tym numeru 1 – “Studio Tymbark”.

  W środku: kompletny poradnik, praktyczne wskazówki, wypowiedzi ekspertów (strategów, producentów i marketerów), najnowsze trendy oraz case studies.

  Wprowadź swój adres e-mail, aby otrzymać e-book.

  BRANDS AS CREATORS

  Jak powstają najlepsze kanały marek na YouTube

  Pobierz bezpłatny e-book i dowiedz się, jak gromadzić widownię wokół swojej marki i tworzyć komunikację marketingową oglądaną z wyboru.

  Pobierz
  Pobierz e-book