Własny kanał marki na YouTube

Kanał własny marki jest największym projektem, jaki może podjąć brand na YouTube. To długoterminowa inwestycja o największym zwrocie.

Strategia

Przygotowujemy strategię komunikacji marki na platformie YouTube i skutecznie ją wdrażamy. Dzięki temu, budujemy społeczność wokół kanału i zwiększamy bazę subskrybentów.

Kreacja

Dane, badania i insighty przekuwamy na briefy, na podstawie których tworzymy koncepty kreatywne, idee, scenariusze i konkretne realizacje wideo.

Produkcja

Tworzymy treści dedykowane dla kanałów marek. Zapewniamy profesjonalne studio nagraniowe, sprzęt oraz wsparcie doświadczonego zespołu produkcyjnego i postprodukcyjnego.

Dobór influencerów

Zapewniamy influencerów idealnie dopasowanych do danej grupy docelowej oraz dbamy  o jakość przekazu.

Czekamy na Ciebie
Kontakt dla marek
Magdalena Talma
+48 794 786 876
[email protected]
Pobierz bezpłatny e-book

Pobierz bezpłatny e-book, w którym zawarliśmy nasze know-how i doświadczenie z produkcji kilkunastu kanałów dla topowych marek – w tym numeru 1 – “Studio Tymbark”.

W środku: kompletny poradnik, praktyczne wskazówki, wypowiedzi ekspertów (strategów, producentów i marketerów), najnowsze trendy oraz case studies.

Wprowadź swój adres e-mail, aby otrzymać e-book.

BRANDS AS CREATORS

Jak powstają najlepsze kanały marek na YouTube

Pobierz bezpłatny e-book i dowiedz się, jak gromadzić widownię wokół swojej marki i tworzyć komunikację marketingową oglądaną z wyboru.

Pobierz
Pobierz e-book