Wideo marketing 2.0

Reklama dostosowana do YouTube

W formatach reklamowych wykorzystujemy wizerunek influencerów. W ten sposób reklama nie jest pomijana, jest chętnie oglądana, a my generujemy dwukrotnie wyższy View Through Rate (obejrzenia reklam w stosunku do impresji) niż ma to miejsce w standardowych kreacjach.

Zakup i optymalizacja mediów

Doradzamy klientom i pomagamy dobrać odpowiednie formaty reklamowe na YouTube, Facebook, Instaram, Snapchat oraz TikTok.

Skalowalność

Prawidłowe podejście do reklamy na YouTube i innych platformach zapewnia najlepsze wyniki pod kątem oglądalności, jak również obniża średni koszt dotarcia – reklamy o wyższym VTR mają niższe CPV.

Precyzyjne targetowanie

Dzięki odpowiedniemu targetowaniu i wiedzy na temat algorytmów YouTube’a jesteśmy w stanie dotrzeć do wąskich grup docelowych, do których docieranie za pomocą telewizji jest nieopłacalne.

Czekamy na Ciebie
Kontakt dla marek
Magdalena Talma
+48 794 786 876
[email protected]
Pobierz bezpłatny e-book

Pobierz bezpłatny e-book, w którym zawarliśmy nasze know-how i doświadczenie z produkcji kilkunastu kanałów dla topowych marek – w tym numeru 1 – “Studio Tymbark”.

W środku: kompletny poradnik, praktyczne wskazówki, wypowiedzi ekspertów (strategów, producentów i marketerów), najnowsze trendy oraz case studies.

Wprowadź swój adres e-mail, aby otrzymać e-book.

BRANDS AS CREATORS

Jak powstają najlepsze kanały marek na YouTube

Pobierz bezpłatny e-book i dowiedz się, jak gromadzić widownię wokół swojej marki i tworzyć komunikację marketingową oglądaną z wyboru.

Pobierz
Pobierz e-book