Subformat sponsorowany

Dopasowane, gotowe rozwiązania

Budowanie własnej społeczności, skalowanie działań i pozycjonowanie w algorytmie YouTube to długoterminowa inwestycja. Dlatego stworzyliśmy propozycję, która sprytnie omija te bariery.

Duży zasięg organiczny

Razem z youtuberem przygotowujemy koncept „subformatu” na kanale, którego partnerem jest marka. Influencer ma dzięki temu możliwość zrealizowania swoich planów, dostarczenia wartościowego contentu swoim widzom, a marka korzysta z już zbudowanej społeczności.

Dostęp do list remaretingowych

Dużą wartością jest dostęp do listy remarketingowej – na zlecenie Klienta możemy docierać do widzów naszego formatu z kolejnymi reklamami domykającymi sprzedaż lub tworzyć grupy docelowe podobne do naszych widzów (lookalike).

Skojarzenia ambasadora z marką

Sponsorowany subformat wpływa również na stosunek odbiorców do marki – widzowie wiedzą, że to dzięki współpracy twórca może produkować treści wyższej jakości. Z czasem influencer staje się naturalnym ambasadorem danej marki.

Wysoka konwersja

Takie działania mają kilkukrotnie lepszą konwersję niż standardowe metody (nawet kilkaset proc. ROI lub kilkudziesięcioprocentowy wzrost sprzedaży).

Czekamy na Ciebie
Kontakt dla marek
Magdalena Talma
+48 794 786 876
[email protected]
Pobierz bezpłatny e-book

Pobierz bezpłatny e-book, w którym zawarliśmy nasze know-how i doświadczenie z produkcji kilkunastu kanałów dla topowych marek – w tym numeru 1 – “Studio Tymbark”.

W środku: kompletny poradnik, praktyczne wskazówki, wypowiedzi ekspertów (strategów, producentów i marketerów), najnowsze trendy oraz case studies.

Wprowadź swój adres e-mail, aby otrzymać e-book.

BRANDS AS CREATORS

Jak powstają najlepsze kanały marek na YouTube

Pobierz bezpłatny e-book i dowiedz się, jak gromadzić widownię wokół swojej marki i tworzyć komunikację marketingową oglądaną z wyboru.

Pobierz
Pobierz e-book